cropped-moleculelogo.png

Hakkımızda

Molecule PC;  Avasya Teknoloji yada online alışveriş camiasında bilinen adıyla Techburada firmasının yeni Gaming PC markasıdır.

Her ay binlerce bilgisayar, onbinlerce PC bileşeni ve ekipman satışı yapan bu firmamız, Türkiye’nin en önde gelen PC tedarikçileri arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Diğer alanlarda yakaladığımız başarıyı, gaming sektöründe de en üst seviyelere çıkararak sektörde birinci olan bir firma portföyü oluşturmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, hızlıca uyum sağlayan bir firma olarak bu zamana kadar titizlikle koruduğumuz müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye taşımaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz etmek, ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyata ve yüksek kalite standartlarında sunmak öncelikli görevimizdir.

Neden MoleculePC ?

MoleculePC üzerinden 7/24 online sipariş verebilir, destek hattımızdan sipariş verdiğiniz ürünlerin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

MoleculePC, Dünyaca ünlü teknoloji markalarıyla iş birliği içerisinde olarak, gaming ekipmanları konusunda en üst kalite ürünler sunmaktadır.

Sipariş verdiğiniz ürünler en hızlı şekilde tedarik sürecine alınarak, en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Kalitemizi ve çalışma azmimizi korumamızı sağlayan, bizden memnuniyet duyan binlerce müşterimize sonsuz teşekkürler.